BİZ KİMİZ?

Tutkumuz teknolojiye, teknolojimiz üretime, üretimimiz insanlığa katkıya dönüşüyor. Hayalimiz dünyayı daha güvenli bir hale getirirken hedefimiz herkes tarafından erişilebilir güvenlik teknolojileri üretmektir.

UltorTech olarak Siber Güvenlik, Yazılım ve Test alanlarında yüksek teknoloji üretmekten gurur duyuyoruz.Yüksek teknoloji tutkumuz, bilim ise ışığımızdır. İstanbul merkezli UltorTech Türkiye’nin önde gelen markalarına test, fix ve outsource personel hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar ise Sızma Testleri, Güvenlik Denetimleri, Danışmanlık Hizmetleri, SOC Hizmetleri, Yazılım Test Hizmetleri, Kaynak Kod Analizi, Log Analizi ve Güvenli Yazılım Geliştirme’dir.

Vizyonumuz, herkes için güvenlik ilkesi ile siber güvenliği ölçeği fark etmeksizin tüm şirketlere ulaştırmak için hizmet ve ürünler oluşturarak dünyayı ve kurumsal yaşamı daha güvenli hale getirmektir.

Misyonumuz, en temel seviyeden başlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz etmek, bu ihtiyaçlara dayalı çözüm önerileri sunmak, bu önerilerin uygulanması aşamasında onlara destek olmak ve her daim güvenlik çözümleri sağlamaktır.

Hedefimiz yerli sermaye ile oluşturduğumuz UltorTech firmasını global çapta söz sahibi yapmak ve bu hedefimize bağlı olarak geliştirdiğimiz tüm hizmetler ile ürünleri yurt dışına ihraç ederek Türkiye’nin sermaye birikimine katkıda bulunmaktır.

DEĞERLERİMİZ.

YOLA ÇIK

Büyük yolculuklar küçük adımlarla başlar.

KEŞFET

Keşfedilmemiş olanlar yalnızca keşfedilmemiş yollarda bulunur.

PES ETME

Pes edenler kaybetmeyi kabullenenlerdir.

360 DERECE GÜVENLİK.

Güvenliğiniz kadar önemli olan bir diğer konu ise kişisel verilerinizin gizliliğidir. UltorTech olarak tüm çalışmalarımızı KVKK ve GDPR kapsamında titizlikle gerçekleştiriyor, hiçbir verinizi işlemiyoruz. Yapılan tüm çalışmaların sonunda size ait tüm verileri imha ederek tarafınıza bilgi veriyoruz. Gizliliğiniz ve güvenliğiniz için en üst seviyede hassasiyet gösteriyoruz.

GÜVENLİK
LÜKS DEĞİLDİR.